Aytenler Bayan Giyim Maxra Govanna

Aytenler Üyelik


Ad  Soyad :  
T.C. Kimlik No :  
Cep Telefonu :  
Eposta :    
Sabit Telefon :  
Adres :  
İletişim Tercihiniz (birden fazla işaretlenebilir)
Doğum Tarihi (GG/AA/YY) :  
Cinsiyet :  
Medeni Durum :  
Eğitim Durumunuz      
Mesleğiniz      
Meslek :  
Aylık Geliriniz :  
Beden :  
Ürün Tercihiniz :  
Program Koşullarını Okudum ve Kabul Ediyorum

VipCard Üye Programı, Üyelik ve Rıza Beyanı

VipCard, Aytenler Dış Tic. A.Ş.’nin tescilli markası olan Aytenler’in, müşterilerini renkli dünyasına davet eden yeni bir üyelik programıdır. VipCard üyeleri, Aytenler’in genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli haberdar olacak, puan kazanma/harcama, hediye kartı kazanma, indirim gibi avantajlardan yararlanabilecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir pazarlama programı olan VipCard’a katılmak için, aşağıdaki şartları kabul etmek ve VipCard başvuru formunu doldurmak yeterlidir. VipCard ücretsiz bir promosyon ve kazanç kartıdır.

VipCard Üye Programı Koşulları:

1- Üye, VipCard Programı’nda yürütülecek uygulamalar çerçevesinde; Aytenler tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarında sunulmasına izin verir. Üye, VipCard başvuru formu ve diğer yollarla verdiği kişisel bilgilerinnin bu amaçlarla kullanılmasına, aksini belirtmediği sürece SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan iletişim kurulmasına izin verir. Bu beyan, üye’nin VipCard üye programı dahilinde sahip olduğu kartını, kayıp veya arıza sebebinden ötürü yenilenmesi halinde üye’nin tekrar imzalamasına gerek olmaksızın geçerliliğini sürdürecektir.

2- Üye, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini programların iletişim kanallarından bildirebilir. Üye’nin bilgileri Aytenler Dış Tic. A.Ş.’nin hizmet sağlayıcıları ile (gönderi, çağrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile), bu firmalar tarafından verilen hizmetler dahilinde kullanılması kaydıyla paylaşılabilir. Üyenin verileri işlenip, bilgiler, Üye kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

3- VipCard üyelerine, birbirinden farklı fayda programları sunulabilir. Aytenler, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeksizin, VipCard üye programının şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir. Geçerli koşullar programların iletişim kanallarından öğrenilebilir. VipCard üye programı sisteminin altyapısındaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, puanlar vb. şekillerle üyeye imkan sağlanamamasından dolayı Aytenler sorumlu tutulamaz.

4- Üye, VipCard üye programından faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasında sorumlu olduğunu, kartın, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programın suistimal edildiği tespit edilirse, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, VipCard’ının kaybolması, çalınması halinde, bu durumu Aytenler’e VipCard üye programı iletişim kanallarından derhal bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan üye sorumludur.

5- Aytenler veya üye, 10 gün önceden bildirimde bulunmak kaydıyla, her zaman ve sebep göstermeksizin üyeliğini sona erdirebilir. Bu durumda 10 gün içinde üyelik sona erer. Üye, kazandığı haklarından, geçerli koşullar dahilinde, üyelik sona erme tarihine kadar yararlanılacaktır. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üye’ye kazandırılan haklar Aytenler Dış Tic. A.Ş. tarafından silinir.

6- VipCard Üye programı, sadece Aytenler tarafından belirtilen satış noktalarında geçerli olacak ve kart temini yapılabilinecektir.

7- VipCard Üye programına 18 yaşın üzerinde olan gerçek kişiler üye olabilir. VipCard üye programı, tüzel kişilere yönelik bir program değildir.

8- Birden fazla karta sahip olunması durumunda bu kartların sağladığı avantajlar, kartların avantajları toplanarak kullanılamaz.

9- AYTENLER DIŞ TİC. A.Ş. dilediğinde bu kartı, bir banka, finansman kuruluşu vb. ve AYTENLER DIŞ TİC. A.Ş. ortaklarına, iştiraklerine, iştirakçilerine, AYTENLER DIŞ TİC. A.Ş. şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.

10- Kazanılan hakların kullanımı, kartın mağazada aktif olarak özel cihazlardan geçirilmesi ile mümkündür. Kartı yanında olmayan müşteriler haklarını kullanamaz.

11- Alışverişlerin iadesinde karta verilen ekstra haklar geri alınır.

12- Kartta biriken puanlar veya ekstra haklar nakite çevrilemez veya nakit yerine kullanılamaz.

13- AYTENLER DIŞ TİC. A.Ş. kart hamilinin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti edemez.

Üye, Aytenler’e bu form ile açıkladığı ve diğer şekillerde açıklayacağı bilgilerinin doğru olduğunu, bunlarda değişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini, söz konusu bilgilerin gerçeğe aykırı olması veya gerçeğe aykırı hale gelmesi sebebiyle Aytenler Dış Tic. A.Ş.’nin maruz kalabileceği her türlü zararı karşılayacağını, uyuşmazlık halinde Aytenler’in VipCard Üye programı kayıtlarının kesin delil sayılacağını kabul eder.

 
 
Güvenlik kodunu giriniz :  
     

Aytenler' den 365 gün fırsat...

  • VipCard, yepyeni bir dünyanın kapısını açıyor.
  • Size özel ayrıcalıklar sunan, keyifli ve kazançlı bir uygulama
  • VipCard sahibi olmak için bu formu doldurmanız yetrli.
  • Bu VipCard, doluyken de kazandırıyor, boşken de kazandırıyor.
  • VipCard doluyken, kazanılan puanları dilediğince harcatacak.
  • VipCard hem doluyken hem boşken hediye kartı, ek indirim ve sürpriz fırsatları sunacak.

Her alışverişte %5 puan

VipCard geçerli olduğu Aytenler şubelerinde yapılacak alışverişlerde, %5 oranında puan kazandırır. Örneğin, 100 TL' lik bir alışverişinizde 5 Tl VipCard' ınıza anında puan olarak yüklenir!

Yalnızca size özel kampanya ve aktiviteler

VipCard alışveriş tercihlerini göz önünde bulundurarak, sadece sahibibe özel indirim,ek puan, hediye kart vbç sunar. İndirim ve avantajlarda öncelik.

VipCard sahibini Aytenler kampanyalarından öncelikli haberdar eder, fırsat ve avantajlardan herkesten önce faydalanma şansı sunar.

Vip Card,
Eski Sezona ait, indirim döneminde ve ikinci kalite ürünlerde geçerli değildir. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilmez.